Kraniosakrální biodynamika

majak

Jedná se o jemnou neinvazivní metodu hluboké relaxace, při které dochází k uvolnění napětí a stresu v organismu. Někdy máte pocit, že je Vaše tělo tak „nastartované“, že už si ani nedokáže odpočinout. V tomto případě je naprosto ideální formou relaxace kraniosakrální biodynamika.

Klient leží oblečený na lůžku, přikrytý lehkou dekou a pomocí terapeuta se dostane do stavu hluboké relaxace (pozor, nejedná se o hypnózu), kdy může načerpat a obnovit své síly. Pomocí tohoto uvolnění může dojít ke snížení bolestivosti hlavy či páteře, pokud je způsobena nahromaděním stresu. Bližší informace o působení kraniosakrální biodynamiky viz. studie Kraniosakrální biodynamika a problémy pohybového aparátu a nervové soustavy.

Velice důležité je nejprve zkonzultovat Váš zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem a teprve, pokud lékař vyloučí fyziologickou příčinu bolesti, můžeme provést kraniosakrální ošetření.

IMG_0695

Bližší informace o kraniosakrální biodynamice naleznete na stránkách České asociace terapeutů kraniosakrální biodynamiky, které jsem také členem.

Česká asociace terapeutů kraniosakrální biodynamiky